Beysülen Teknik olarak, 2002 yılında kurulduk. Deneyimli ve profesyonel işini bilen kişilerden oluşan bir ekibe sahibiz. 10 kişilik ekibimiz ile sizlere hizmet vermeye 17 yıldır devam ediyoruz. Doğru işler yapmaya devam ediyor, birikimlerimizden yararlanarak daha da iyi işler başarmayı hedefliyoruz. İşimizi severek yapıyor ve sizlere güvenli bir hizmet sunmaya devam ediyoruz. Elimizden gelenin en iyisini, uygun fiyatlar ile sizlere sunuyoruz. Bizimle çalışmaktan mutlu olan birçok müşterimiz referansımız haline gelmiştir. Mutlu müşterilerimizin sayısını arttırmayı hedeflemekteyiz.

Beysülen Teknik

17 yılı aşkın süredir Servis sektöründe yer alan firmamız, Profesyonel kadromuz ile sürekli; Beyaz Eşya ve kombi bakımı, kombi montajı, kombi arıza, kombi yedek parça hizmeti veren bir firmayız.
Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, klima gibi beyaz eşyalarınıza bakım yapıyoruz. Ayrıca bu eşyalarınızda oluşan birçok sorunu, arızayı tespit edip giderilmesi için çözümler üretiyoruz. Bu tür sorunlarda sizlerin olaya dahil olmadan beklemenizi öneriyoruz. Ve bu bekleme sırasında, Beysülen Teknik servisini arayabiliyorsunuz. Bizlere ulaşıp bildiriminizi yaptıktan sonra, adresinize en kısa sürede geliyoruz ve olaya dahil oluyoruz. Ürettiğimiz çözümleri en kısa süre içinde işleme koyuyor ve hızlı bir şekilde sizlere sunuyoruz.
Müşterilerimiz ile karşılıklı güvene dayalı, güler yüzlü ve etkili iletişim kurmak, İşbirliği ve takım ruhu ile çalışmak, Çalışanlarımıza önem ve değer vermek, Uzman, nitelikli personel istihdam edip, çalışanları sürekli eğiterek geliştirmek, Doğaya saygılı ve çevresini koruyan bir kurum olmak, Servis sektöründe dürüst ve güvenilir bir kurum olarak gelişmek, Zamanı ve kaynakları verimli ve etkili kullanarak hizmet üretmek, Teknolojinin getirdiği yeniliklere uyum sağlayarak kazan, otomasyon ve brülör modülasyon sistemlerine ar-ge çalışmaları yapmaktayız. Uzmanlık alanlarımızı genişletip müşterilerimize ihtiyaçları doğrultusunda bilgi ve hizmet sunmaktayız.
slider3